Gizlilik İlkeleri

1-ÜYELİK BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Kırkıncıkapı’ya ait http://www.hindibapansiyon.com, http://www.hindibapansiyon.com.tr ve http://hindibadogaevi.com adreslerine Tüketici tarafından girilen bilgiler, hiçbir biçimde başka bir şirket ya da kişilerle paylaşılmayacaktır.

2- KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

http://www.hindibapansiyon.com, http://www.hindibapansiyon.com.tr ve http://hindibadogaevi.com adreslerindeki Ödeme Sistemi ile Tüketici arasında gidip gelen bilgilerin güvenliği, SSL (Secure Socket Layer) adı verilen bir katman tarafindan sağlanmaktadır. 128 Bit SSL sertifikalı Ödeme Sistemimizde, Kredi Kartı bilgileriniz ya da bilgilerinizin herhangi bir parçası kaydedilmemektedir ve kredi kartınızı size tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından kart bilgilerinize erişilememektedir. Kredi Kartı bilgileriniz, güvenli bölgede girilip doğrulandıktan sonra bankanızın onaylama sistemine gönderilir ve bankanızdan gelen onay ile ödemeniz gerçekleştirilmiş olur. Kredi kartı bilgilerinizde herhangi bir yanlışlık varsa ya da limitiniz yetersizse, bankanız, sistemimize bir hata kodu gönderir. Bu durumlarda, ilgili hata kodunu belirterek, [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

3-POSTA GÜVENLİĞİ

Sitemiz Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Kırkıncıkapı, e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.