Operation Guide

SİPARİŞ ADIMLARI

1 – Rezervasyon İçin Oda Seçimi

www.hindibadogaevi.com içerisinde yer alan Rezervasyon bölümü üzerinden, Hindiba Doğaevi’nde konaklama yapabilmek için gerekli satın alma işlemlerini yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle konaklama tarihinizi girerek veya ekranda yer alan odaların dolu/boş olduğu zaman dilimlerini gösteren tablodan seçim yapabilirsiniz.

2 – Satış Özetinin Görüntülenmesi

Oda seçimi sonrasında, Konaklamanıza ilişkin özet bilgi ekrana gelecektir. Oda Bilgisi, Konuk Sayısı, Konaklama Tarihleri ve Tutar bilgilerini ekrandan inceleyebilirsiniz. Bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız, geri dönerek yeniden seçim yapabilirsiniz.

3 – Konaklama Bilgilerinin Yazılması

Seçtiğiniz oda/larda konaklama yapacak en az bir kişinin bilgilerini ekrana yazmanız gerekmektedir. Ayrıca yatak seçimi gibi size özel isteklerinizi de burada belirtebilirsiniz.

4 – Sözleşme Bilgileri

Konaklamaya ilişkin Mesafeli Satış Sözleşmesi’ni okumanız ve kabul etmeniz gerekmektedir.

5 – Satış Ön Bilgilendirme Formu ve Satış Sözleşmesi’ni Okuma ve Onaylama

Bu işlem adımında, Satış Ön Bilgilendirme Formu ve Satış Sözleşmesi’ni okuyarak ve okuduğunuzu onaylarak işlemlerinize devam edebilirsiniz.

6 – Ödeme

Siparişinize ilişkin Ara Toplam, İndirim, Genel Toplam gibi tüm sipariş detayını görebilirsiniz. Sipariş detayınızı kontrol edebilir, yapmak istediğiniz değişiklik varsa kolayca bu değişiklikleri yapabilirsiniz. Sonrasında da Kredi Kartı bilgilerinizi girerek, ve ödeme işlemini yaparak Rezervasyon işlemini tamalayabilirsiniz.

SATIŞ ÖN BİLGİLENDİRME FORMU VE SATIŞ SÖZLEŞMESİNE İLİŞKİN BİLGİLER

www.hindibadogaevi.com üzerinde yer alan Rezervasyon bölümünde, rezervasyona ilişkin KırkıncıKapı A.Ş. ile Müşteri arasında oluşturulan Satış Ön Bilgilendirme Formu ve Satış Sözleşmesi rezervasyon işlemi sonrasında, doğrudan müşterinin rezervasyon sırasında belirttiği e-mail adresine gönderilir.

REVERVASYON İŞLEMİ SIRASINDA HATALARIN DÜZELTİLMESİ

Rezervasyon tamamlamadan önce, rezervasyonunuza ilişkin tüm detaylarını, ödeyeceğiniz tutarı ekranda görebilirsiniz. Rezervasyonunuzda bir eksiklik ya da değiştirmek isteğiniz bir durum varsa, Geri butonuna basarak rezervasyonunuzu güncelleyebilir ve sonrasında ödeme adımına yeniden dönebilirsiniz.

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

Kırkıncıkapı’ya ait http://www.hindibapansiyon.com, http://www.hindibapansiyon.com.tr ve http://hindibadogaevi.com adreslerine Tüketici tarafından girilen bilgiler, hiçbir biçimde başka bir şirket ya da kişilerle paylaşılmayacaktır.

http://www.hindibapansiyon.com, http://www.hindibapansiyon.com.tr ve http://hindibadogaevi.com adreslerindeki Ödeme Sistemi ile Tüketici arasında gidip gelen bilgilerin güvenliği, SSL (Secure Socket Layer) adı verilen bir katman tarafindan sağlanmaktadır. 128 Bit SSL sertifikalı Ödeme Sistemimizde, Kredi Kartı bilgileriniz ya da bilgilerinizin herhangi bir parçası kaydedilmemektedir ve kredi kartınızı size tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından kart bilgilerinize erişilememektedir. Kredi Kartı bilgileriniz, güvenli bölgede girilip doğrulandıktan sonra bankanızın onaylama sistemine gönderilir ve bankanızdan gelen onay ile ödemeniz gerçekleştirilmiş olur. Kredi kartı bilgilerinizde herhangi bir yanlışlık varsa ya da limitiniz yetersizse, bankanız, sistemimize bir hata kodu gönderir. Bu durumlarda, ilgili hata kodunu belirterek, bilgi@hindibadogaevi.com adresine e-mail gönderebilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

Sitemiz Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Kırkıncıkapı, e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

ALTERNATİF UYUŞMAZLIK ÇÖZÜM MEKANİZMALARI

Kırkıncıkapı Bilgisayar Yaz.Yay.Tan.Tur.Ve Paz.Tic.A.Ş ile tüketici arasında doğacak uyuşmazlıklarda Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dahilinde doğrudan yerleşim yerinizin bulunduğu veya tüketici işleminin yapıldığı yerdeki Tüketici Sorunları Hakem Heyeti veya Tüketici Mahkemesi yetkilidir.